400+ kr
-
Plus size

Kamilla - Festredo plus size tunikaklänning med chiffonglager och paljetter476 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-

Pams Fairytale - Lång stretchig klänning i fint blom- och fjärilstryck555 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-
Plus size

Pams Midi L/S - Plus size klänning i skrynkelfritt tyg med långa ärmar476 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-

Meriam - En avslappnad t-shirtklänning med ett coolt, amerikanskinspirerat tryck444 Kr.
- ONESIZE - Passer S-3XL
-

Celestine – Axelbandsklänning i plus-size med batikmönster, i mjuk och luftig bomull603 Kr.
- ONESIZE - Passer XL-4XL
-
Plus size

Marisol Stripe - Randig plus size sommarklänning i viskos med smock över bröstet635 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-

Monica - Sommarklänning i härligt muslintyg med färgglada sommarmotiv714 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-

Lana - Cool t-shirtklänning i mjuk bomull med snyggt "Rêveuse"-tryck och stort nummer476 Kr.
- ONESIZE - Passer S-3XL
-
Plus size

Katherine - Vacker plus size klänning med ett charmigt italienskinspirerat tryck555 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-
Plus size

Layla - Plus size klänning i lager i mjukt muslintyg med färgglada sommarmotiv682 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-

Pams Leafage Jumpsuit - Elastisk jumpsuit i lövmönster med guldfärgade tofsar587 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-
Plus size

Pams Butterfly Jumpsuit - Elastisk plus size jumpsuit med fjärilsmönster555 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-

Pams Gold Bow Short - Elastisk klänning med smockad midja och fina guldfärgade rosetter476 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-

Jill Summer - Feminin axelbandsklänning i mjuk och luftig muslin med fina sommarmotiv555 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-
Plus size

Boni - Lätt och luftig plus size tunika i andningsbart lyocellmuslintyg524 Kr.
- ONESIZE - Passer S-3XL
-

Pams Print Jumpsuit - Stretchig mönstrad jumpsuit med guldfärgat damm587 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-
Plus size

Miracle Basic – Den härligaste bas plus size t-shirten med elastisk nederkant412 Kr.
- ONESIZE - Passer S-3XL
-
Plus size

Lana - Plus size t-shirtklänning i mjuk bomull med snyggt "Rêveuse"-tryck och stort nummer476 Kr.
- ONESIZE - Passer S-3XL
-
Plus size

FÖRHANDSBESTÄLLAmidala Shirt - Randig plus size tunika i en lätt viskosblandning med vackra ballongärmar476 Kr.
- ONESIZE - Passer S-3XL
-
Plus size

Meriam - Plus size t-shirtklänning med ett coolt, amerikanskinspirerat tryck444 Kr.
- ONESIZE - Passer S-3XL
-

Pams Butterfly Sleeveless Short - Elastisk plus size klänning med fjärilstryck och smock i midjan444 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-
Plus size

Riley - Plus size T-shirtklänning i mjuk bomull med feminina rynkade ärmar476 Kr.
- ONESIZE - Passer S-3XL
-
Plus size

Miracle Butterfly - Plus size t-shirt med leopardtryck, fjäril och resår nedtill444 Kr.
- ONESIZE - Passer S-3XL
-

Miracle Butterfly - T-shirt med leopardtryck, fjäril och resår nedtill för en ledig look444 Kr.
- ONESIZE - Passer S-3XL
-

Heidy Long - Snygg skjortklänning med fina strass och pärlbroderad manschett603 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-
Plus size

Marisol Sunburst - Plus size sommarklänning i viskos med smock över bröstet635 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-
Plus size

Maj Butterfly - Elastisk plus size sommarklänning i a-linjeform med fjärilstryck476 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-
Plus size

Pams Gold Bow Short - Plus size klänning med smockad midja och fina guldfärgade rosetter476 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-

Katherine - Vacker långklänning med ett charmigt italienskinspirerat tryck555 Kr.
- ONESIZE - Passer S-2XL
-
Plus size

Aarohi - Lätt virkad plus size tunika med ett elegant spetsmönster som ger en feminin och luftig look524 Kr.
- ONESIZE - Passer S-3XL
Du har tittat på 96 av 112 produkter


























































































































































































































































































































































































